Bursa Arçelik Kombi Servisi

Bursa Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi - 0224 413 0483 – 0224 248 6969

Arçelik, beyaz eşya sektöründe olduğu kadar kombi sektöründe de tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Arçelik DGK YP 25, Arçelik Cs Optidens, Arçelik Dgk 22 Ey, Arçelik Cs PP 25, Arçelik Cs Neo Plus gibi farklı kombi modelleri bulunmaktadır. Kuruluşumuz her model kombi için bakım ve tamir hizmetlerini bir arada sunuyor. Arçelik en güvenilir markalardan bir tanesidir. Fakat çeşitli sebepler nedeni ile Arçelik marka kombilerde de arıza durumu ile karşı karşıya kalınabilir. Bu gibi durumlarda Bursa kombi servisi olarak hizmet sunan kuruluşumuz aracılığıyla servis talebinde bulunabilirsiniz. Arçelik kombi tamiri ile beraber Arçelik kombi montajı, Arçelik kombi bakımı konularında da hizmet vermekteyiz. Bursa Arçelik kombi servisi olarak ana amacımız servis ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde karşılamaktır. Bu doğrultuda Bursa ilimizin tüm ilçe ve mahallelerine yönelik olarak kısa süre içerisinde hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz her an servis numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilir, servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bursa Arçelik Kombi Servisi – 0224 413 0483 – 0224 248 6969

Bursa’da Arçelik kombi servisi olarak arıza ile karşı karşıya kaldığınızda hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte Bursa Arçelik kombi bakımı ihtiyaçlarınız için de servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Periyodik bakım hizmetlerimizden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Arçelik marka kombinizin üretim yılı her ne olursa olsun servis hizmetlerimizden istediğiniz her an yararlanabilirsiniz.

Arçelik Kombi E01 Arıza kodları: Başarısız ateşleme / gaz besleme hatası

Arçelik Kombi E02 Arıza kodları: Aşırı ısınma emniyet termostatı hatası

Arçelik Kombi E03 Arıza kodları: Hava basınç anahtarı arızası

Arçelik Kombi E04 Arıza kodları: Alev kaybı nedeniyle emniyet hatası

Gibi farklı arızalar Arçelik marka kombilerde meydana gelebilmektedir. Arıza çözümleri için servisimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Bursa Arçelik Kombi Bakımı Servisi

Arçelik marka kombinizin, daha uzun yıllar boyunca çalışabilmesi adına kombi bakımı son derece önemlidir. Kombi bakımı sonrasında cihaz performansı artmaktadır. Doğalgaz faturasında düşüşler olmaktadır. Bakımı yaptırılmayan kombiler, daha yüksek enerji ile çalışabilir ve daha az bir performans verebilir. Bu da normalden daha yüksek doğalgaz faturaları ile karşı karşıya kalmanıza sebebiyet verebilir. Bursa Arçelik kombi bakımı servisi olarak her model cihazınız için bakım hizmetleri sunuyoruz. Bakım esnasında cihazınız bulunduğu yerden alınmamaktadır. Bakım işlemleri cihazınızın olduğu yerde, deneyimli teknik ekibimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Bursa kombi servisi ve Bursa klima servisi olarak haftanın 7 gün 24 saati hizmet sunmaktayız.

Bursa Arçelik Kombi Servisi

Kuruluşumuz Bursa Arçelik kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Ana amacımız isteklerinizi en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacak girişimlerde bulunmaktır. Kombi ile ilgili hangi konuda hizmet almak istiyorsunuz? Bakım konusunda mı, yoksa tamir konusunda mı? Bu sorularımıza yönelik cevap verebilmek ve hızlı bir şekilde servis hizmetlerimizden faydalanabilmek adına iletişime geçebilirsiniz. Servis numaralarımız okunabilir bir şekilde internet sitemizin tüm sayfalarında yer almaktadır. Eğer online olarak servis talebinde bulunmak istiyorsanız Whatsapp iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
× Whatsapp